Olandia

Marzysz o urlopie w zacisznej okolicy, wśród jezior i lasów? Chcesz wsłuchać się w odgłosy przyrody i odpocząć od miejskiego hałasu? Zaplanuj wyjazd do Olandii – tematycznego kompleksu wypoczynkowego, urządzonego w stylu folwarku Olendrów. Znajdziesz tam spokój, cudowną przyrodę i masę atrakcji. To idealne miejsce na weekend z przyjaciółkami, na samotny wyjazd i rodzinne wczasy.

Jeziora, lasy i czyste powietrze

Olandia leży nad Jeziorem Kuchennym, na Pojezierzu Wielkopolskim. Nie ma tu dużych miast ani obiektów przemysłowych. Są za to przepiękne jeziora, gęste lasy i rezerwaty przyrodnicze. Jest piękne o każdej porze roku. Wiosną, gdy natura budzi się do życia, a ptaki pracowicie budują gniazda i wychowują młode. latem, gdy jeziora zapraszają do kąpieli i wiosłowania. Jesienią, gdy lasy rozbrzmiewają odgłosami rykowiska jeleni, a prawdziwki bieleją pod kopcami kolorowych liści. I w zimie, gdy srebrny szron pokrywa gałęzie sosen. Wyobraź sobie spacer w takiej scenerii albo wycieczkę rowerową. Pod linkiem https://www.olandia.pl/ obejrzysz zdjęcia galerii obiektu i przekonasz się, że warto tam zaplanować urlop.

Wolisz pokój noclegowy czy miejsce na kamperowisku?

Olandia oferuje noclegi w komfortowych pokojach w stylu dworku myśliwskiego. Kompleks dysponuje też campingiem, cudownie położonym na brzegu jeziora, otoczonego lasem. Jeśli zatem podróżujesz kamperem lub z przyczepą i lubisz noclegi na łonie przyrody, to koniecznie odwiedź kamperowisko w Olandii. Przed wyjazdem sprawdź szczegóły oferty pod linkiem https://www.olandia.pl/kamperowisko i upewnij się, czy jest miejsce. Kompleks wypoczynkowy obejmuje także basen ze strefą relaksu w jaccuzii i SPA, stajnię, mini zoo, mini pole golfowe i kort tenisowy. O podniebienie gości dbają kucharze z restauracji Olenderskie Smaki, serwującej menu z produktów od miejscowych gospodarstw ekologicznych.

Olandia dla miłośników ekologii i odpoczynku w zgodzie z naturą

Cenisz ekologiczne rozwiązania? W Olandii na pewno poczujesz się, jak u siebie. Kompleks czerpie energię ze słońca i wiatru, a pomieszczenia ogrzewa przy pomocy kotła na biomasę. Co więcej, dysponuje stacją do ładowania samochodów elektrycznych. Atrakcje obiektu i okolicy związane są głównie z aktywnością na łonie przyrody, z relaksem w saunarium i zabiegami w SPA, z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków. Gdy pogoda nie dopisuje, goście odpoczywają na basenie i podziwiają okolicę przez przeszkolone ściany. A wieczorem degustują wina z olandzkiej winiarni, zagryzając wykwintnymi serami.

Odpoczynek w Olandii z pewnością spodoba się wszystkim osobom, spragnionym bliskości przyrody oraz resetu od codziennych obowiązków i miejskiego zgiełku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here