Dreamtours Paradise albo wakacje w raju

Chcąc pozwolić sobie na odpoczynek, z którego naprawdę będziemy zadowoleni, a jednocześnie nie pożałujemy wydanych pieniędzy, rozsądnie dobierajmy organizatorów wczasów i wycieczek turystycznych.

Ostatnio na rynku pojawiło się ich sporo, a wybuchające co jakiś czas afery związane z niespodziewanymi bankructwami pojedynczych biur zniechęcają. Powinniśmy ufać tym solidnym i o ugruntowanej już pozycji oraz wyrobionej reputacji wśród turystów. Od wielu lat uznaniem cieszy się biuro Dreamtours (https://dreamtours.pl), słynące z zaangażowania, dbałości o detale i wszystkie potencjalne potrzeby klienta, a także z gwarancji najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Warto poznać ofertę na 2020 rok.

Małe wyspy, wielkie przeżycia

Nie bez kozery mawia się, że Malediwy to „tyci raj na ziemi”. Faktycznie, ten kompleks wysepek na Oceanie Indyjskim nie należy do największych na świecie, niemniej jednak czaruje swoją niepowtarzalną przyrodą, typową dla rejonów równikowych, a zarazem wyjątkową z uwagi na rozmiar samych wysp. Ich niesamowite, piaszczyste plaże można przejść pieszo w krótkim czasie, a przejrzysta, szmaragdowa woda wokół ujmuje wzrok turystów.

Trochę dalej na wschód?

Obraz Tajlandii to obraz cudownych molochów gór, w cieniu których rozpływają się czyste wody zatoki, schowane między szczytami. Takiego widoku nie sposób zaznać w innych częściach świata, co tylko świadczy o unikalności krajobrazu tego azjatyckiego kraju. Całość dopełnia słoneczna pogoda, goszcząca tam przez cały rok. Słysząc Tajlandia, niech przyjdzie wam na myśl Eden ukryty między górami.

Wzdłuż równika

Po drugiej stronie Oceanu Indyjskiego skorzystać możemy z dobrodziejstw przyrody kontynentu afrykańskiego. Proponowane przez Dreamtours wczasy na Zanzibarze są ofertą cenioną przez klientów. Hotele z pakietami all inclusive, odprężające spędzanie czasu w rezerwatach i nurkowanie w objęciach rafy koralowej. Zakres usług i udogodnień jest naprawdę godzien polecenia.

Kropka nad i

Całość rewelacyjnych opcji, które oferuje biuro i z których możemy do woli korzystać, uzupełnia czar Fuerteventura. Ta położona blisko Europy wyspa na Atlantyku od lat stanowi ulubiony kierunek turystów. I wciąż nie rozczarowuje. Przeciwnie! Nadal z roku na rok odkrywa się coraz większą liczbę jej atutów. Wakacje są w stosunkowo niskich kosztach. Turkusowe plaże i afrykański klimat to idealne warunki, by odpocząć od znanej nam kapryśnej pogody na kontynencie europejskim. Więcej dowiecie się, klikając w https://dreamtours.pl/wakacje/fuerteventura. Wysp Kanaryjskich nie da się nie lubić.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacje i noclegi w Wicie
Następny artykułZakup wczasów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here