noclegi w Wicie

Wszyscy. którzy spragnieni są słońca, pięknych widoków i spokoju, powinni odwiedzić malowniczo położoną, nadmorską wioskę o nazwie Wici. Choć jeszcze nie wszyscy o niej słyszeli, to ma ona wiele do zaoferowania na wakacje i sezon urlopowy.

Wakacje w wiosce Wicie

Wici to niewielka wieś nad morzem, położona w strefie obszaru chronionego, zaś miejscowość ta sąsiaduje z dwoma bardzo ważnymi nadmorskimi kurortami, a mianowicie z Jarosławcem i Darłówkiem. Region ten w okresie wakacyjnym swoimi walorami i specyficznym położeniem przyciąga tłumy turystów, którzy chcą spędzić spokojny urlop nad morzem z dala od zatłoczonych plaż. To pięknie położone miejsce w otoczeniu przyrody.

Atrakcje Wici

Jedną z największych atrakcji Wici jest czyste morze, piękne i czyste, ale niezatłoczone (wręcz dzikie) plaże, które przyciągają spragnionych turystów niczym magnes. Nie bez powodu więc miejscowość ta uznawana jest za idealne miejsce na pobyt dla rodzin z dziećmi, gdzie wszyscy mali wczasowicze będą mogli podpatrzeć zwierzęta gospodarskie czy też pojeździć konno przy plaży, lub odwiedzić mini zoo. To miejscowość, w której dzieci na pewno nie będą się nudzić, ponieważ o specjalne atrakcje zadbali dla nich wszyscy miejscowi, którym również zależy na tym, by turyści co roku odwiedzali Wici. Jedną z niespodzianek dla maluchów jest na przykład gminny plac zabaw,. który zlokalizowany jest w centrum miasta, tuż przy głównym wejściu na plażę. Plac zabaw jest też bogato wyposażony, nowoczesny i bezpieczny- nawet dla tych najmniejszych dzieci. Młodzież i dorośli mogą z kolei skorzystać z nowoczesnej siłowni w plenerze.

Zwierzęta bez ograniczeń

Specyficzna lokalizacja miejscowości, a także nastawienie mieszkańców na turystów sprawia, że miasteczko to jest doskonałym miejsce na pobyt dla osób, które zawsze wyjeżdżają ze swoimi zwierzętami. Ze swoim pupilem można miło i aktywnie spędzić czas np. spacerując po plaży przy zachodzie słońca, eksplodujący pobliskie łąki i leśne ścieżki. Aktywny wypoczynek jest nie tylko dobry dla zdrowia, lecz również ukoi skołatane nerwy i pozwoli się wyciszyć, zrelaksować na łonie natury.
Łąki, lasy i bliskość morza to niepodważalne walory nawet tych najmniejszych miejscowości.

Ogromna baza noclegowa

Choć dla niektórych osób nazwa Wici koło Darłówka może być mało znana, to jednak należy podkreślić, że miejscowość ta ma bardzo szeroką bazę noclegową. Dostępne noclegi można szybko sprawdzić dzięki serwisowi przymorzu.pl. Doskonałe noclegi w Wiciach oferuje na przykład Ośrodek Wczasowy Zielony Gaj. Ci, którzy wolą mieszkać w osobnych domkach mogą skorzystać z oferty ośrodka wczasowego u Wicherka, który położony jest tylko 400 m od morza. Komfortowe domki letniskowe czy też małe apartamenty będą świetnym rozwiązaniem dla rodzin przyjeżdżających na wakacje z dziećmi. Noclegi zawsze warto rezerwować z wyprzedzeniem przez serwis przymorzu.pl. Pamiętajmy też. że nawet te najmniejsze nadmorskie miejscowości są mocno oblężone przez turystów w sezonie, dlatego też warto wcześniej przeszukiwać serwis przymorzu.pl by zarezerwować idealne noclegi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here