Hiszpania

Hiszpania wielu osobom kojarzy się przede wszystkim ze słońcem i odpoczynkiem. Charakterystyczny dźwięk kastanietów i panie tańczące pełen energii taniec w wyjątkowych sukniach, smak doskonale przyprawionych dań i walki byków – to kolejne skojarzenia, jakie możemy mieć z tym miejscem. Co jednak powiesz na mniej typowe odwiedziny w Hiszpanii i zwiedzanie jej podczas rejsu?

Żeglarstwo – pasja dla każdego

Żeglarstwo stało się w ostatnich latach popularnym sportem i pasją, którą zarówno osoby starsze, dorośli, jak i dzieci mogą ze sobą współdzielić. Czas spędzony na statku jest niezapomniany dosłownie dla każdego i cieszy podwójnie, ponieważ pozwala na aktywny wypoczynek oraz bliższy kontakt z rodziną lub przyjaciółmi.

Żeglarstwo to przede wszystkim niesamowite uczucie wolności, jaką można poczuć, pokonując ogromne przestrzenie po tafli wody. To jednocześnie doskonała zabawa, odpoczynek oraz okazja do odwiedzenia miejsc, do których być może nigdy nie dotarlibyśmy lądem. Co więcej, na rejs można zabrać praktycznie każdego, od małego dziecka (przy zachowaniu odpowiednich zasad bezpieczeństwa, oczywiście), aż po osoby starsze. Każdy znajdzie tam coś, co będzie dla niego idealne.

Jak wygląda czarter jachtów w Hiszpanii?

Jeśli nie posiadasz własnego statku – a powiedzmy sobie szczerze, większość z nas nie posiada – na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób możesz sobie jeden wynająć. Nie ma w tym nic trudnego, ponieważ wystarczy wejść na stronę internetową Octopus Charter, gdzie znajdziesz czarter jachtów w Hiszpanii. Będziesz mógł obejrzeć tam statki, zapoznać się z ich specyfikacją i wybrać dla siebie ten, który najbardziej ci odpowiada. Nie ma znaczenia, czy chcesz wybrać się na rejs tylko z drugą połówką, czy z całą grupą – zawsze któryś jacht będzie idealny dla ciebie.

Rezerwacja jachtów w Hiszpanii odbywa się bez wnoszenia kaucji i jest niezwykle prosta za pomocą strony internetowej. Dzięki takiej minimalnej ilości formalności będziesz też mógł łatwo anulować rezerwację, gdyby twoje plany niespodziewanie uległy zmianie.

Co równie ważne, korzystając z oferty Octopus Charter, uzyskujesz pełne wsparcie. W jego skład wchodzi pomoc w opracowaniu trasy, wskazówki na temat pogody, ale też pomoc w nagłych wypadkach i awariach. Dzięki kompleksowej obsłudze nie będziesz musiał niczego się obawiać.

Wakacyjna Hiszpania, jakiej na pewno nie zapomnisz

Zwiedzanie Hiszpanii na pokładzie statku to jedno z najbardziej niezapomnianych przeżyć, jakie możesz zafundować sobie i swoim bliskim. Kraj ten, pełen zachwycających zabytków, bogatej kultury, oszałamiających widoków i wspaniałych smaków oferuje dla każdego coś, co będzie mu odpowiadało. Zwiedzanie z pokładu statku dodatkowo oferuje atrakcję w postaci samego rejsu oraz noclegów w coraz to nowych miejscach. Każdy port jest inny i wart odwiedzenia, a zacumowanie w nim na pewno będzie okazją do poznawania nowych osób i jeszcze lepszego zgłębiania hiszpańskiej kultury.

Takiego pobytu w Hiszpanii na pewno nie zapomnisz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here